Femeia te ridica, femeia te coboara

Pe 27 septembrie la ora 19:00 va intampinam, la Casa de Cultura a Sindicatelor din Constanta, cu  spectacolului „ FEMEIA TE RIDICA, FEMEIA TE COBOARA”, un eveniment bogat in pasiune si umor.

Dramaturgul, regizorul si totodata coregraful Brindusa Novac va propune o punere in scena inovatoare, plina de umor, cu muzica buna si situatii iesite din comun. Ultima montare reprezinta o sinteza spumoasa a unor genuri diferite de music-hall, teatru, circ si variete.

O actiune plina de haz si surprize, se petrece pe holurile unui spital, in care interactioneaza o senatoare, un prefect si un  primar.

Suspansul si scenele pasionale se petrec ba la bal, ba la spital. Agitatia si intriga de pe holurile spitalului aluneca treptat spre cabinetele doctorilor, care apoi fac un salt in timp pe Broadway.

Personajele politice sunt:  Manuela Harabor, Cristian Șofron, Nae Alexandru

Doctorii si asistentele sunt: Evelyn Marinof, Raluca Guslicov, Razvan Ștefaniu, Rebecca Marinof si Cristian Marinof.

Va asteptam la seara comediei muzicale!

Un spectacol pe care sa-l savurati alaturi de prieteni si familie, dedicat celor peste 15 ani, care va va oferi momente de ras si de neuitat!

Durata spectacolului este de aproximativ 1 ora si 40 de minute.

Pret bilet :130lei

Biletele se gasesc pe iabilet.ro si la Agentia de bilete din incinta Casei de Cultura a Sindicatelor Constanta

DIN RESPECT PENTRU ARTISTI ȘI  SPECTATORI !

DUPA INCEPEREA SPECTACOLULUI LOCURILE IȘI PIERD VALABILITATEA.

VA MULȚUMIM PENTRU INȚELEGERE!